Dobrý den,

ke svým krásným narozeninám jsem obdržela poukaz na hodinou tantrickou masáž.  Ze zjištění o jakou masáž  se jedná, jsem byla mírně rozhozená. Říkala jsem si, toto není nic pro mě. Určitě tam jsou zvědaví na boubelku, která je navštíví . Nicméně jsem si řekla, že tento rok je pro mě rokem změn a výzev.

Objednala jsem se a dne 6.6.2017 jsme navštívili Vaše studio.

Velmi mile jsem byla překvapená příjemným vystupováním paní Mirky.

Po počáteční nervozitě z něčeho neznámého, jsem si svou hodinku užívala. Veškeré předsudky, že se jedná o erotickou masáž, byly vyvrácený. Opravdu to s erotikou nemá nic společného J.

Po příjemně strávené hodince masáže jsem se zeptala, zda-li to nebyl pro paní Mirku velký šok, mít na této masáži boubelku, ujistila mě, že lidské tělo miluje, ať už je jakékoliv.

Největším přínosem bylo pro mě rozebrání pocitů na konci masáže.  Pro velmi přátelskou povahu a profesionální jednání dávám za sebe 100%.

Na závěr bych mohla říct, že takový dárek bych si i dobrovolně přála i k dalším narozeninám. 

Lenka. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den paní Mirko,

chtěl bych Vám a především pak panu masérovi poděkovat jak za manželku, tak i za sebe, za skvěle odvedenou práci, profesionální přístup a příjemnou atmosféru. Návštěva u vás jí povzbudila jak fyzicky, tak i psychicky. Opět jste odvedli úžasnou práci a zprostředkovali nám tak nádherný a nevšední zážitek. Tajemná tantrická masáž splnila manželčina očekávání do puntíku. Ba co víc, ještě její očekávání předčila. Tajně doufáme, že ve vaší nabídce zůstane i do budoucna. Žena by si tuto masáž ráda opět někdy dopřála.
Přejeme Vám i Vašemu teamu spokojené zákazníky .

Erik

3.7.2017
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den,
dnes jsem si ve Vašem studiu dopřála masáž u Katky a tímto bych jí ráda ještě jednou velmi poděkovala. Uvědomila - prožila - jsem si spoustu věcí, které jsou důležité. Z oblasti vlastní sebehodnoty a podobně. Děkuji a přeji spoustu spokojených klientů.
Kristýna

24.7.2017
---------------------------------------------------------------------------------------------------

 " Setkání s tantrou pro mne byl skutečně nevšední zážitek. Přesvědčil jsem se, že opravdu nejde jen o erotické odreagování, ale je to skutečně mocný nástroj duchovního poznání a zdroj životní síly. Pro mne osobně byl inspirativní přínos už jen rozhovor na začátku a na konci setkání. Bylo vidět, že tady se tantra dělá opravdu srdcem. Odešel jsem nabitý energií, která mi následující dny poskytla nové vhledy na život. Doporučuji každému, kdo na sobě chce pracovat. S úctou Luki "

27.10.2017
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                                                                                                     Kontakt

EMAgency
Dr. Šmerala 1710/1
702 00 Moravská Ostrava a Přívoz
okres Ostrava-město, Moravskoslezský kraj
732 360 760
denně od 10 - 20 hodin
pokud zrovna nezvedáme telefon, pracujeme .... zavoláme zpět hned jak to bude možné ...

Od doteku k intimitě ...

Ona myje nádobí, on ho utírá. Ona vypere, on vyžehlí. Ona utře prach, on vynese odpadky. Společné chvíle ve vztahu se dají trávit všelijak. A někdy mohou být pro oba dva potěšením.

Pokud máte někdy pocit, že jsou muži opravdu z Marsu a ženy zase z Venuše, přihlaste se do kurzu pro páry, který jsem pro Vás připravila ...

Pro bližší info nás kontaktujte na uvedených kontaktech.

Dárkové poukazy vytvoříme dle Vašeho přání !!Chcete zasílat novinky do e-mailu ?

Vepište Váš email a klikněte na Odeslat