Něco ke čtení 


Přináším Vám přehled doporučené literatury  pro Vaši cestu ke štěstí a úspěchu . 
Úspěch není otázka náhody. Kdo bude úspěšný a kdo průměr rozhodne řada malých, drobných, každodenních rozhodnutí. Některá z nich uděláme i dnes. Někdo si dnes koupí dva drinky v baru, někdo nové tričko, někdo big menu a někdo lístek do kina... 
...a někdo knížku a začne měnit celý svůj život.

Přeji Vám bohatství, zdraví, lásku, zážitky, naplnění, radost, štěstí a hojnost. Přeji Vám všechen úspěch světa!!


Tantra - Andre Van Lysebeth

Kniha , která mne ovlivnila zřejmě nějvíc :)) Podstata tantry jako filosofie . 

Kult ženského principu aneb jiný pohled na život a sex

Indický tantrismus je jeden z mnoha směrů indického duchovního života, který se v posledních dvou desetiletích těší zvýšenému zájmu všude ve světě, protože ve svých teoretických základech obsahuje myšlenky, které nalézají silnou odezvu v moderním světě.

Tantra je přede
vším životní praxí a širokým rejstříkem návodů k tomu, jak proniknout k silám utajeným v našem nitru. 


Tantrické prožitky

Tantrický přístup je založen na radostném prožívání života naplno, beze strachu a obav, ale též bez iluzí .

Pár ukázek z této velmi inspirující knihy :

" Pouze tantra není šovinisticky zaměřená na muže. Pravdou naopak je, že chcete - li do ní proniknout, musíte spolupracovat s moudrou ženou. Bez ní nedokážete svět tantry pochopit."

" Tantra říká, že člověk musí sex pochopit, dešifrovat. Je - li to to tak zásadní věc, že z ní pochází život, pak na ní bude něco navíc. A právě to něco navíc je klíčem k božskosti. "

" Člověk je spojený s rodinou. Tantra je odpůrcem rodiny, to je zcela zásadní vhled. Tantra říká, že rodina ničí lásku a kazí sladkost života . Lidé na sobě lpějí a snaží se toho druhého vlastnit. Nechtějí se z něj radovat, chtějí jej vlastnit. Radost se změnila ve vlastnictví. A tím nastal velký posun . Nejste se ženou, protože vás to baví, nejste s mužem, protože vás to baví, ale jen proto, že chcete někoho vlastnit. Do vztahů vstoupila politika, ambice, ekonomika - a láska se úplně vytratila . Tantra neříká, že když někoho milujete, nemáte být spolu . Buďte spolu, ale závazek máte vůči lásce, ne vůči druhému. A v tom je zcela zásadní rozdíl. Máte závazek vůči lásce a štěstí. Jakmile láska a štěstí zmizí, poděkujte a jděte dál. 

Tantra prosazuje střední cestu. Pokud vás to baví, buďte tam, buďte s tím člověkem, dělejte svoji práci. A pokud vás to nebaví, tak to změňte . Je krásné, pokud jste šťastni s jednou ženou po celý život, je to nesmírně krásné . Máte štěstí, protože se tím posiluje intimní vztah, vaše kořeny se proplétají a vaše bytí navzájem splývá. Postupně se stanete jednou osobou a to je ten nejkrásnější prožitek, díky němuž poznáte nejvyšší vrchol tantry. Ale tohle není rodina, je to milostný vztah. Pronikli jste do samotných hlubin lásky . "

Tantra

Tantra učí člověka žít naplno, těšit se z každého doteku. V dnešní uspěchané době, kdy je člověk zvyklý řídit se nastavenými pravidly a držet se předsudků, nabízí možnost najít vnitřní sílu a prožít opravdovou slast. V milování a v sexu ukáže cestu k dokonalému souznění. Barevné fotografie vás krok za krokem tomuto umění naučí.

Jistou cestou k bohatství a Jistou cestou ke skvělosti

 "Jistou cestou" je učení, které bývá zlomem v osobním růstu.Stojí na něm filmový a knižní megahit Tajemství (The Secret), který již vidělo přes 360 milionů lidí a knih se již prodalo přes 20 milionů výtisků. Jistou cestou je právě ta kniha, kterou na začátku filmu Tajemství otvírá autorka Rhonda Byrne a začíná číst (...a měnit svůj život) a zavírá ji na úplném konci filmu.

Knihy Wallace D. Wattlese nejsou filozofování a rozbor teorií. Jsou to praktické a stručné návody. Říkají přesně co dělat, ale neztrácejí čas vysvětlováním „proč“ tak věci fungují. Právě proto mohou být pro někoho těžko přijatelné. Naopak pro ty, kteří jsou ochotni učení přijmout a ihned uplatnit, jsou nejpřesnějším návodem na vytvoření bohatství, zdraví nebo sebezdokonalení v každém ohledu.

Trilogie vydaná původně ve stejném designu a ve stejné vazbě obsahuje knihy: Jistou cestou k bohatství (The Science of Getting Rich – doslova „věda bohatnutí“, 1910), dále Jistou cestou ke zdraví (The Science of Being Well, 1910) a Jistou cestou ke skvělosti (The Science of Being Great, 1911). Knihy Wallace D. Wattlese se staly základem prakticky pro všechnu literaturu úspěchu a osobního růstu posledního století. Ovlivnily Napoleona Hilla, Roberta Shullera i dnešní celebrity jako je Anthony Robbins nebo Bob Proctor.

I pomalý čtenář je přečte už za několik hodin. Po prvním přečtení nemusí však vše ještě dávat přesný a jasný smysl. Bude třeba je přečíst vícekrát. Jak začnou myšlenky zapadat do sebe - všechno se začne měnit. Rychle! Pochopíte roli peněz v našich životech, poznáte důležitost vděčnosti a pevné víry v úspěch, porozumíte co je vnitřní světlo, moudré ticho a věčná jednota, objevíte jakou hodnotu má přesně určený cíl a vize a naučíte se, jak vkládat záměr do každé činnosti. Systém Jistou cestou bude přelom ve vašem myšlení. Chcete nejvíce pomoci sobě a své rodině? Chcete nejvíce pomoci chudým? Chcete prospět celému světu? – Buďte úspěšní! Zbohatněte! Buďte velcí! Buďte skvělí!

Jistou cestou k bohatství Jistou cestou ke skvělosti

Tajemství

Tajemství, které stojí za vším, co se kolem nás děje. Jak ho využíváte určuje každý den, co všechno máte a co prožijete. Předávalo se z generace na generaci a mluvili o něm všechny velké osobnosti - Einstein, Platon, Edison, Galileo, Beethoven, Carnegie, Tolstoj, Disney... Učil ho Budha i Ježíš, střežili templáři a zednáři a přechovávalo se v klášterech na východě. Dnes ho využívají hvězdy jako Will Smith, Madonna nebo Michael Phelps. Kniha Tajemství shromáždila učitele, kteří dnes předávají Tajemství masám. Motivační speakeři, léčitelé a kazatelé, nejúspěšnější businessmani a investoři, lidé kteří se vyléčili z nevyléčitelných nemocí, burzovní makléři, psychologové a nejprodávanější spisovatelé... Autorka Rhonda Byrne říká: „Sama používám Tajemství, abych propagovala knihu a film ‘Tajemství’”. A výsledek je, že doposud vidělo film Tajemství (The Secret) přes 300 milionů lidí (!) a z knihy Tajemství je světový bestseller a prodalo se jich už neuvěřitelných 11 milionů ve 30ti jazycích (!). Tajemství funguje :-). Tajemství je kniha o tom, jak MÍT, DĚLAT a BÝT COKOLIV CHCETE – zdraví, peníze, partnera, ideální váhu, kariéru, vztahy, štěsti... V knize je mnohem víc, než ve filmu The Secret. Přepis filmu tvoří jen asi ¼. Další ¾ přináší informace navíc, příklady a návody jak Tajemství použít. Pochopte, jak všichni pracujeme s jednou nekonečnou silou. Pochopte nejmocnější zákon vesmíru – ‘Zákon přitažlivosti’ a ZÍSKEJTE VŠECHNO po čem toužíte!

 

Cesta pravého muže

Tato kniha mnoho lidí popudí, rozzuří,ale mnoho jiných ..... stejně jako mne .... inspiruje. Konečně je na světě průvodce pro nevykastrované muže !!! Dozvíte se jiným způsobem jak muži uvažují, vnímají svět a svou práci i jak vnímají ženy a vztahy .Je to v podstatě " návod " na nový typ partnerství.


Kontakt

EMAgency
Nádražní 184 Ostrava
732 360 760 denně od 10 - 20 hodin
pokud zrovna nezvedáme telefon, pracujeme .... zavoláme zpět hned jak to bude možné ...

Oblíbené odkazy

Zveme Vás na pravidelná páteční neformální setkání 

" Nejen na slovíčko "

Bližší info na uvedených kontaktechChcete zasílat novinky do e-mailu ?

Vepište Váš email a klikněte na Odeslat