Zde Vám přináším pár inspirativních příběhů, článků či mých postřehů k zamyšlení... 


Jak chcete abych se Vás dotýkala ?

K napsání tohoto článku mě inspirovala zkušenost z kurzu masáže pro pár, kdy oba partneři, ale hlavně žena , s překvapením zjišťovali, jak se dá s dotekem " pohrávat "  a čím vším se můžeme druhého dotýkat a v podstatě z čehokoliv co vezmeme do rukou uděláme " erotickou pomůcku " . 

Ovšem velmi překvapující pro ně bylo zjištění naučit se o dotek si říct, umět ho skutečně dávat ( to si jem myslíme , že to umíme :)) ), dovolit druhému se nás dotknout pro nás ne zrovna příjemným dotekem a také umět si brát dotek jen pro naše potěšení .

To vše se dá naučit přes masáž - hravým a bezpečným způsobem !! 

Ono to totiž není jen o masáži, ale má to přímou souvislost s kažodenním životem.

A proto tak MILUJI tantrické masáže !! :))

Jak se Vás život dotýká ? Líbí se Vám to ? Nebo něco ano a něco ne ? Jsou situace v životě , které vyloženě nesnášíte? Které jsou Vám nepříjemné ? Které nechcete ?  A co slova ? Dotkl se Vás slovně někdo někdy ? 

Stejné je to s dotekem. 

Tak jak se Vás dotýká život v mnoha různých podobách, tak se Vás můžeme dotýkat my při tantrické masáži. 

Jaký dotek máte rádi ? Jaký nesnášíte ? Jak moc si dokážete užít svůj oblíbený dotek ? Dokážete prožívat radost a potěšení u doteku, který jste neměli rádi ? Dokážete proměnit bolest v potěšení ? Dokážete si o dotek říct ? A dokážete nabídnout dotek ? A co nepříjemný dotek ? Dokážete ho zastavit ? 

A co Vaše dávání doteku ? Je to skutečně dávání anebo si skrze dávání berete ? To znamená , že například jako muž nabídnete partnerce masáž , ale podvědomě to děláte pro sebe za účelem sexu . Anebo převedeno do reálného života kdy nabízíme  " nezištně " pomoc ostatním , ale očekáváme, že až my budeme něco potřebovat, tak nám to oplatí. 

Je to mnoho zvláštních otázek, že ? :))

Ale věřte, že když se hlouběji vcítíte do svého těla a poznáte co má rádo a co umí a neumí , tak pochopíte souvislost mezi tím jak se Vás dotýká člověk  a jak život.

A pokud dokážete přijmout vše, co k Vám přichází - každý vjem, každý dotek - s otevřeným srdcem , se znalostí svých hranic , které jsou sice pevné, ale flexibilní , tak i život se k Vám začne chovat jinak a potom možná zažijete co je " skutečná " tantra  - nebo alespoň její cíl. Schopnost přijímat bolest ( jak dotekem , tak životní situací ) i potěšení ( dotekem i radostnými událostmi v životě ) bez rozlišení . 

A to je tak asi vše co Vám můžeme nabídnout skrze tantrickou masáž nebo v rámci kurzu vědomého doteku. 

Když poznáte limity své mysli ve sféře doteku a otevřete své tělo něčemu novému skrze jednoduché kroky , tak se Váš vnitřní vesmír sjednotí s tím vnějším ( ... jak nahoře, tak dole, jak uvnitř, tak venku ... ) a život se Vás bude dotýkat tak jak chcete. Budete už totiž vědět, jak chcete aby se Vás dotýkal - skrze hranice, které se již nebrání zlému a tak mohou vpustit i to dobré. 

A potom vzrušení, radost a potěšení prozáří každou buňku Vašeho těla .

Dovolte nám se Vás dotknout a poznáte kolik svobody je ve Vašem těle. Je tantrická masáž i masáž erotická ?

V poslední době ke mě stále častěji přichází dotazy typu : " Masírujete i penis a je to i s happy endem ? " 

To mě přimělo k zamyšlení a napsání tohoto článku. Stále je zde dost lidí, kteří mají tantrickou masáž spojenou s nabídkou erotických služeb. Proto se to pokusím vysvětlit .

Tantrická masáž je CELOTĚLOVÁ masáž jejíž součástí JE , ale NEMUSÍ být také masáž intimních míst - čili happy end být může, ale není to záměr ani cíl masáže. Happy byste ovšem po masáži měli být zcela určitě a je to jak záměr , tak i cíl ... :))

Spousta lidí má v sobě zakořeněný pocit, že pokud se při masáži masírují i prsa, zadeček, penis či vagína , tak je to erotická služba . Považují tyto partie na svém těle za cosi zvláštního a nikdo krom partnera anebo jich samotných se jich nesmí dotýkat.

Kde se ale toto naše přesvědčení vzalo ?

Když jsme byli dětmi nahota pro nás byla naprosto přirozená a neviděli jsme naprosto žádný rozdíl , zda si hrajeme se svými prsty, vlasy, rukou, nohou či penisem nebo vagínou.

Také jsme milovali pobíhat nazí a neměli jsme potřebu nějakou část našeho těla zakrývat či se za ni stydět. 

To, že jsou na našem těle části , na které se " nesahá " a které je třeba zakrýt, nás většinou naučili rodiče a oni to převzali zas od svých rodičů. Dokonce jsme byli i trestáni pokud jsme si sahali " kam nemáme " a měli bysme se stydět, protože to slušný chlapeček či holčička nedělá .

Přitom všechny části našeho těla jsou naší součástí a neoddělitelně k nám patří .

A tak se tyto naše " zakázané " partie začaly plnit studem , pocitem viny a postupně se v našich pánevních svalech ( psoas ) začaly ukládat bloky, napětí a traumata.

Stres a napětí nepůsobí jen na naši psychiku , ale ukládá se i v našich svalech . Jedním z důvodů proč jdeme na masáž je touha toto napětí uvolnit a zbavit se stresu . 

Jenomže intimní místa se přece nemasírují !! A tak naše bloky a traumata v našich pánvích spokojeně rostou dál . My se pak divíme, že nejsme dostatečně citliví , vzrušiví a nevíme proč my anebo naši partneři nemáme chuť na sexuální hrátky .  

A pak se najednou na trhu objeví " Smyslná tantrická masáž " jejíž součástí je - ale nemusí být - masáž yoni a lingamu .

Jedna část populace to okamžitě odsoudí a hodí do jednoho pytle s prostitucí - to je mimochodem ta část lidí, kteří byli vychováni skutečně velmi puritánsky - a pak je tu další část lidí , kterou to neskutečně  láká . Zakázané ovoce přece nejlépe chutná . :)) A ti zvednou telefon a jejich první dotaz je : " Je tam i masáž penisu s happy endem ? " :)) A pak je tu i docela  rostoucí část klientů, kteří ví kam a proč jdou .... 

Kde je jádro pudla ? V sebelásce !! Mít rád sám sebe se vším co ke mě patří, včetně každého kousku těla . Kolik z nás ovšem může říct, že se nestydí za žádnou část těla a nemá problém se zcela odhalit ? 

A tak moje doporučení zní :

Dopřejte si masáž, která nevynechá jediné místečko na vašem těle a možná poprvé v životě zažijete pocit úplného přijetí vlastního těla bez pocity viny a studu. Tím se zlepší nejen kvalita milování či sebepotěšení , ale postupně budete nacházet v životě větší radost a uvolnění ... 

 

 


Kontakt

EMAgency
Dr. Šmerala 1710/1
702 00 Moravská Ostrava a Přívoz
okres Ostrava-město, Moravskoslezský kraj
732 360 760
denně od 10 - 20 hodin
pokud zrovna nezvedáme telefon, pracujeme .... zavoláme zpět hned jak to bude možné ...

Oblíbené odkazy

Od doteku k intimitě ...

Ona myje nádobí, on ho utírá. Ona vypere, on vyžehlí. Ona utře prach, on vynese odpadky. Společné chvíle ve vztahu se dají trávit všelijak. A někdy mohou být pro oba dva potěšením.

Pokud máte někdy pocit, že jsou muži opravdu z Marsu a ženy zase z Venuše, přihlaste se do kurzu pro páry, který jsem pro Vás připravila ...

Pro bližší info nás kontaktujte na uvedených kontaktech.

Dárkové poukazy vytvoříme dle Vašeho přání !!


Chcete zasílat novinky do e-mailu ?

Vepište Váš email a klikněte na Odeslat