Zde Vám přináším pár inspirativních příběhů, článků či mých postřehů k zamyšlení... 


Jak chcete abych se Vás dotýkala ?

K napsání tohoto článku mě inspirovala zkušenost z kurzu masáže pro pár, kdy oba partneři, ale hlavně žena , s překvapením zjišťovali, jak se dá s dotekem " pohrávat "  a čím vším se můžeme druhého dotýkat a v podstatě z čehokoliv co vezmeme do rukou uděláme " erotickou pomůcku " . 

Ovšem velmi překvapující pro ně bylo zjištění naučit se o dotek si říct, umět ho skutečně dávat ( to si jem myslíme , že to umíme :)) ), dovolit druhému se nás dotknout pro nás ne zrovna příjemným dotekem a také umět si brát dotek jen pro naše potěšení .

To vše se dá naučit přes masáž - hravým a bezpečným způsobem !! 

Ono to totiž není jen o masáži, ale má to přímou souvislost s kažodenním životem.

A proto tak MILUJI tantrické masáže !! :))

Jak se Vás život dotýká ? Líbí se Vám to ? Nebo něco ano a něco ne ? Jsou situace v životě , které vyloženě nesnášíte? Které jsou Vám nepříjemné ? Které nechcete ?  A co slova ? Dotkl se Vás slovně někdo někdy ? 

Stejné je to s dotekem. 

Tak jak se Vás dotýká život v mnoha různých podobách, tak se Vás můžeme dotýkat my při tantrické masáži. 

Jaký dotek máte rádi ? Jaký nesnášíte ? Jak moc si dokážete užít svůj oblíbený dotek ? Dokážete prožívat radost a potěšení u doteku, který jste neměli rádi ? Dokážete proměnit bolest v potěšení ? Dokážete si o dotek říct ? A dokážete nabídnout dotek ? A co nepříjemný dotek ? Dokážete ho zastavit ? 

A co Vaše dávání doteku ? Je to skutečně dávání anebo si skrze dávání berete ? To znamená , že například jako muž nabídnete partnerce masáž , ale podvědomě to děláte pro sebe za účelem sexu . Anebo převedeno do reálného života kdy nabízíme  " nezištně " pomoc ostatním , ale očekáváme, že až my budeme něco potřebovat, tak nám to oplatí. 

Je to mnoho zvláštních otázek, že ? :))

Ale věřte, že když se hlouběji vcítíte do svého těla a poznáte co má rádo a co umí a neumí , tak pochopíte souvislost mezi tím jak se Vás dotýká člověk  a jak život.

A pokud dokážete přijmout vše, co k Vám přichází - každý vjem, každý dotek - s otevřeným srdcem , se znalostí svých hranic , které jsou sice pevné, ale flexibilní , tak i život se k Vám začne chovat jinak a potom možná zažijete co je " skutečná " tantra  - nebo alespoň její cíl. Schopnost přijímat bolest ( jak dotekem , tak životní situací ) i potěšení ( dotekem i radostnými událostmi v životě ) bez rozlišení . 

A to je tak asi vše co Vám můžeme nabídnout skrze tantrickou masáž nebo v rámci kurzu vědomého doteku. 

Když poznáte limity své mysli ve sféře doteku a otevřete své tělo něčemu novému skrze jednoduché kroky , tak se Váš vnitřní vesmír sjednotí s tím vnějším ( ... jak nahoře, tak dole, jak uvnitř, tak venku ... ) a život se Vás bude dotýkat tak jak chcete. Budete už totiž vědět, jak chcete aby se Vás dotýkal - skrze hranice, které se již nebrání zlému a tak mohou vpustit i to dobré. 

A potom vzrušení, radost a potěšení prozáří každou buňku Vašeho těla .

Dovolte nám se Vás dotknout a poznáte kolik svobody je ve Vašem těle. Je tantrická masáž i masáž erotická ?

V poslední době ke mě stále častěji přichází dotazy typu : " Masírujete i penis a je to i s happy endem ? " 

To mě přimělo k zamyšlení a napsání tohoto článku. Stále je zde dost lidí, kteří mají tantrickou masáž spojenou s nabídkou erotických služeb. Proto se to pokusím vysvětlit .

Tantrická masáž je CELOTĚLOVÁ masáž jejíž součástí JE , ale NEMUSÍ být také masáž intimních míst - čili happy end být může, ale není to záměr ani cíl masáže. Happy byste ovšem po masáži měli být zcela určitě a je to jak záměr , tak i cíl ... :))

Spousta lidí má v sobě zakořeněný pocit, že pokud se při masáži masírují i prsa, zadeček, penis či vagína , tak je to erotická služba . Považují tyto partie na svém těle za cosi zvláštního a nikdo krom partnera anebo jich samotných se jich nesmí dotýkat.

Kde se ale toto naše přesvědčení vzalo ?

Když jsme byli dětmi nahota pro nás byla naprosto přirozená a neviděli jsme naprosto žádný rozdíl , zda si hrajeme se svými prsty, vlasy, rukou, nohou či penisem nebo vagínou.

Také jsme milovali pobíhat nazí a neměli jsme potřebu nějakou část našeho těla zakrývat či se za ni stydět. 

To, že jsou na našem těle části , na které se " nesahá " a které je třeba zakrýt, nás většinou naučili rodiče a oni to převzali zas od svých rodičů. Dokonce jsme byli i trestáni pokud jsme si sahali " kam nemáme " a měli bysme se stydět, protože to slušný chlapeček či holčička nedělá .

Přitom všechny části našeho těla jsou naší součástí a neoddělitelně k nám patří .

A tak se tyto naše " zakázané " partie začaly plnit studem , pocitem viny a postupně se v našich pánevních svalech ( psoas ) začaly ukládat bloky, napětí a traumata.

Stres a napětí nepůsobí jen na naši psychiku , ale ukládá se i v našich svalech . Jedním z důvodů proč jdeme na masáž je touha toto napětí uvolnit a zbavit se stresu . 

Jenomže intimní místa se přece nemasírují !! A tak naše bloky a traumata v našich pánvích spokojeně rostou dál . My se pak divíme, že nejsme dostatečně citliví , vzrušiví a nevíme proč my anebo naši partneři nemáme chuť na sexuální hrátky .  

A pak se najednou na trhu objeví " Smyslná tantrická masáž " jejíž součástí je - ale nemusí být - masáž yoni a lingamu .

Jedna část populace to okamžitě odsoudí a hodí do jednoho pytle s prostitucí - to je mimochodem ta část lidí, kteří byli vychováni skutečně velmi puritánsky - a pak je tu další část lidí , kterou to neskutečně  láká . Zakázané ovoce přece nejlépe chutná . :)) A ti zvednou telefon a jejich první dotaz je : " Je tam i masáž penisu s happy endem ? " :)) A pak je tu i docela  rostoucí část klientů, kteří ví kam a proč jdou .... 

Kde je jádro pudla ? V sebelásce !! Mít rád sám sebe se vším co ke mě patří, včetně každého kousku těla . Kolik z nás ovšem může říct, že se nestydí za žádnou část těla a nemá problém se zcela odhalit ? 

A tak moje doporučení zní :

Dopřejte si masáž, která nevynechá jediné místečko na vašem těle a možná poprvé v životě zažijete pocit úplného přijetí vlastního těla bez pocity viny a studu. Tím se zlepší nejen kvalita milování či sebepotěšení , ale postupně budete nacházet v životě větší radost a uvolnění ... 

 

 


Kontakt

EMAgency
Nádražní 184 Ostrava
732 360 760 denně od 10 - 20 hodin
pokud zrovna nezvedáme telefon, pracujeme .... zavoláme zpět hned jak to bude možné ...

Oblíbené odkazy

Zveme Vás na pravidelná páteční neformální setkání 

" Nejen na slovíčko "

Bližší info na uvedených kontaktechChcete zasílat novinky do e-mailu ?

Vepište Váš email a klikněte na Odeslat