Masáž je velmi dobrý způsob jak doplnit energii a zlepšit náladu

Masážím se věnuji přes 5 let a za tu dobu jsem ušla docela zajímavou cestu, jak vnitřní, tak také profesní …

 
Začala jsem klasicky sportovními a relaxačními masážemi a dostala se až k masážím tantrickým, kde jsem poznala a stále poznávám plný potenciál toho, co znamená vědomý dotek a jak léčí … ve smyslu nalezení radosti a harmonie , uvědoměním si , že skutečně dokážeme víc, než si o sobě myslíme, nalezení vnitřního klidu bez myšlenek a v neposlední řadě fyzický relax a uvolnění a načerpání síly do dalších pracovních nebo jiných aktivit ... 
Po nějaké době jsem si utvořila vlastní systém tantra masáží, tak jak je chápu já a toto nyní předávám dál na kurzu tantrické masáže a při výuce párů na kurzu Umění doteku …
 
Dnes  se zaměřuji právě na tu léčivou stránku a spolu s energií reiki , záměrem a šamanskými technikami vznikl soubor hluboce relaxačních a mnohdy až transformačních masáží v duchu základní filozofie tantry – učení se prožitkem. A co je hlavní - příjemným a hravým způsobem :))
Tantra a tantrická masáž je opředena takovým množstvím mýtů a nepochopením, že si to zaslouží samostatný článek na blogu tohoto webu.https://miroslavaslivova.cz/jak-delam-tantru-ja/ V podstatě ji valná část populace považuje za erotickou masáž v duchovním hávu … a já to nemám nikomu za zlé a chápu to. Stačí si jen zadat tyto výrazy do vyhledávače a budete mnohdy překvapeni co vše se nazývá “ tantra “ . 
 
A proto se možná pokouším o nemožné :)) a chci zprostředkovat skutečný tantrický zážitek všem, co  jsou na to připraveni a chtějí  poznat sami sebe, své tělo a emoce s tím vším spojené, chtějí relaxovat způsobem jaký ještě neprožili a jako " bonus navíc " se vám možná změní život anebo alespoň získáte jiný úhel pohledu na své zdánlivé problémy a zažijete takové ty " aha momenty " :))
A tak jsem  připravila tantrickou masáž, která je hlubokým prožitkem na tělesné, pocitové i spirituální úrovni. 
Ten kdo chce jít skutečně do hloubky a prožít  cestu vlastního poznání může zvolit formu terapie přes tělo – bodyworku , kde se o tom blíže dočtete zde :
 
 

Co znamená léčivý účinek masáže a jak působí ?

 Slovo " léčivý " může na někoho působit moc odborně a lékařsky . No, prozatím jsem nenašla vhodné synonymum :)) Tak jen na vysvětlenou - pokud někde v textu používám slovo léčivý , nemám na mysli uzdravující z nemocí .... to neumím, zatím ... :)) 

Význam slova léčivý při masáži je víceméně ve smyslu harmonizující, uklidňující , relaxující a to má ozdravný účinek nejen na fyzické tělo , ale hlavně na psychiku ... a díky tomu pak mohou probíhat změny k lepšímu v našich životech. Síla se rodí z klidu . A ruku na srdce - kolik klidu zažíváte během dne ? A proto se chodí na masáže - chceme alespoň na hodinu, dvě nic nedělat a vypnout . Někdo doslova - usne :)) , většina lidí okamžitě po příchodu na masáž vypíná mobily, další relaxují u hudby, skoro všem chybí doteky a tak si užívají každý dotek, který jim dopřávám a pak jsou jedinci, kteří sami sobě chtějí dopřát to nejlepší a chtějí se ponořit do naprostého ticha - bez hudby. To už se dá nazvat hlubokou meditací a zažívání jiného stavu vědomí ... 

Co tedy můžete prožívat ?

Můžete prožívat sexuální vzrušení i úplné uvolnění, radost až euforii, pocity štěstí, naplnění, vděčnosti a blaha, ale také se mohou objevit silné emoce vedoucí až k pláči , pokud dojde k vyplavení starých emočních bloků nebo dlouhodobě potlačovaných negativních pocitů. Pokud by se to stalo, je třeba si uvědomit , že nic není na Vás špatně . Není nic, za co byste se měli stydět. Jsou to naše přirozené pocity, které k nám patří – to jen my jsme je hluboko zakopali a vytěsnili. A právě pomocí masáže si je uvědomíme, přijmeme a tím rozpustíme což vede k tomu, že už nás nebudou blokovat ve vývoji a v prožívání radosti ze života … 

Před i při masáži je lépe nic neočekávat , prostě nemusíte nic dělat, jen nechat věci dít. Jediné, co Vám může pomoci  umocnit prožitek, je vědomě zhluboka dýchat a nebránit se vydávat jakékoli zvuky, vzdechy, pohyby , prostě cokoli, co by naše tělo přirozeně udělalo, kdybychom jej neblokovali snahou ho ovládat , protože se stydíme projevit emoce, a připadali bychom si před masérkou či masérem hloupě … uvědomte si, že jste v bezpečném a diskrétním prostředí,kde je vše možné a vše co se řekne nebo stane neopustí stěny místnosti.

Tantrický přístup je založen na plném přijetí toho co je a jak to je , což znamená že přijímá každého člověka i situaci bez posuzování, hodnocení a osobního úsudku a bez vytváření si domněnek . Proto Vaše jakékoli prožívání emocí není nijak hodnoceno či znevažováno , naopak je vítáno s pochopením, že každý z nás má v sobě plno traumat a emočních bloků , které jednou prostě musí vyplavat na povrch a pro mne osobně jsou takové momenty ctí, že mohu být u toho a pomoci …

Většina lidí však prožívá masáž jako hlubokou relaxaci, uvolnění , pocit radosti a harmonie, nalezení vnitřního klidu bez myšlenek , znovuobjevení tělesných pocitů na které už zapomněli anebo je vůbec nezažili, pocit, že je o ně plně pečováno …. 

Velmi často dochází v průběhu masáže nebo pár dnů po ní k AHA momentům  . Najednou nám dojde řešení nějakého našeho problému, uvidíme věci z jiného úhlu pohledu, dochází k nalezení sebelásky , uvědomíme si , že jsme skutečně božské bytosti, které si zaslouží jen to nejlepší a tím nám dojde, že už se nenecháme nikým ovládat , mnoho žen zažívá pocit naprostého přijetí se jako žena . 

Zjednodušeně řečeno: 

Tantrická masáž bude mít takové účinky, jaké si dokážete dovolit a přijmout .Není možné mít očekávání a přitom se nechtít uvolnit, nechtít změnit svůj přístup k  sám k sobě nebo naplno důvěřovat a odevzdat se tomu, kdo Vám masáž poskytuje. Musí to však být důvěra zasloužená, ne automatická, nekritická a bezmezná… Je však někdy problém takového člověka najít… Proto ne každá masáž, které se říká tantrická, jí opravdu musí být…

 

Nabídka masáží 

Sensuální masáž pro ženy

Sensuální , neboli smyslová masáž je hlavně pro ženy , které si chtějí vyzkoušet něco netradičního , naprosto se oddat klidu a dovolit si nechat o sebe plně pečovat. Celá masáž probíhá s respektem k vašemu přání jaké doteky si přejete zažívat a jaké nikoli, po celou dobu masáže máte možnost si jak intenzitu tak také styl masáže sama regulovat, tak ať vše probíhá pro vás příjemně a bezpečně.

Celá masáž je pomalá i dynamická, plná zvratů a očekávání a je zaměřena na několikavrstevné rozvíjení smyslu pro požitek a potěšení z doteků… jak pro klientku, tak i pro maséra samotného .
Ten zde slouží jako zdroj dotekových informací pro klientku a také jako moment překvapení, co a jak lze vše vnímat a jak se lze cítit.

K masáži se využívají hedvábné šátky, peříčka, kožešinky, nehty a jiné pomůcky.

Pracuje se s různými typy hmatů a doteků, kombinují se různé techniky, ale také se pracuje masážemi živými zvuky a vibracemi.

Můžete se těšit i na peeling – pokud si to budete přát ,masáž obličeje a hlavy , škrabkání a vonné olejíčky.

Tato masáž vás učí vnímat své tělo, rozvíjí smysl pro požitek z doteku a dopřeje vám pocit ,že jste žena , která má plné právo se tak cítit a nechat o sebe pečovat.

To vše zakončené tibetskými mísami, šamanským bubnem nebo zvonkohrou.

Cena :

90 minut     1500,-

120 minut   2200,-

 

Hluboce relaxační tantrická masáž

Velmi příjemná a osvěžující relaxační masáž pro muže i ženy, ale také pro páry ,která harmonizuje tělo i mysl. Je to ve své podstatě " ta pravá " tantrická masáž . Ikdyž chápu, že výraz " ta pravá " může být diskutabilní ... 

Základem je “ pomalost “ , což vede k hlubokému vnitřnímu klidu , pohodě a stavu bez myšlenek .

Jsou použity techniky Tao i Tantra masáže k navození klidu, harmonie a vyrovnání energie v těle.

Tak jako u všech masáží, i zde pracuji s energií  což vede k většímu uvolnění, odstranění nežádoucích bloků jak fyzických, tak hlavně psychických a také se spouští samoléčící proces v těle což má za následek psychickou a fyzickou pohodu po několik dnů až týdnů.

Cena :

90 minut    2500,-

120 minut  3200,-

 

Partnerská Tantra masáž

Partnerská tantrická masáž může být originálním svatebním darem pro čerstvě zamilované dvojice i příjemným  zpestřením pro stabilní páry. Dopřejte si luxusní zážitek, na který se nezapomíná!

Ceník : 

120 minut                 6400,-

 

Reiki masáž

Masáž pomocí energie reiki není klasickou masáží. Jde o působení energií reiki na na energetická centra člověka - na čakry, energetické dráhy apod. a odstranění případných energetických bloků. Po dobu masáže oblečený klient pohodlně leží na zádech a snaží se uvolnit. Energie se však dostane i k těm, kteří mají s relaxací problémy a neumějí vypnout neustálý tok myšlenek.

Výsledkem je pocit naprostého uvolnění a klidu . Zlepšení psychiky, nastolení rovnováhy v těle a jelikož se automaticky spouští také samoléčící schopnosti těla, nejsilnější účinek trvá první 3 dny , následně pak 2 - 3 týdny .

Cena :

60 minut        500, 

 

Sexuální šamanismus 

Sexuální šamanismus je moderní koncept práce s tělem, myslí a sexualitou. 
Podstata sexuálního šamanismu spočívá v myšlence, že vnější svět a jeho chování vůči nám je pouze odrazem našeho vnitřního světa a našeho chování vůči sobě.  Skrze masáže , práci s tělem a myslí budeme vstupovat do vnitřního světa a měnit nefunkční vzorce chování, postojů či názorů . Cílem je pozitivnější prožívání života a nalézt cestu k sobě i druhým.

Zní Vám slovo " šamanismus " poněkud bláznivě, mysticky či moc ezotericky ? Šaman není nic jiného než léčitel či terapeut . To jen naše logická mysl má tendenci vše pojmenovávat a vysvětlovat . Zkusme tedy pro jednou vynechat logiku a popustit uzdu fantazii a vydat se na zážitkové dobrodružství !!

Pokud chcete žít život svých snů, který jste ještě nežili, budete muset udělat věci, které jste ještě nedělali !! :))

   

  Šamanská cesta poznání - BODYWORK

  Vydejte se na dobrodružnou cestu poznání vlastního těla i duše. 

  Tato cesta Vás přivede k vlastním zdrojům síly a energie, pomůže Vám odstranit fyzické i psychické bloky a tak nastolit vnitřní harmonii a rovnováhu.

  My budeme jen citlivými empatickými průvodci a pomůžeme Vám porozumět sami sobě i lidem a situacím okolo Vás. Dáme Vám jednoduché nástroje jak pracovat s vnitřní energií a využívat ji ve svůj prospěch.

  Průběh :

  K pochopení Vaší situace využíváme povídání či práci se symboly tarotových karet.

  Následuje vlastní šamanské dobrodružství , které začíná vědomou meditací a prací se záměrem a pokračuje energetickou masáží s využitím prvků tantry a taoismu, práci s dechem, pohybem a zvukem nebo relaxačních a uvolňujících technik. 

  Výběr metody určuje masér na základě Vaší situace , cílů a záměru.

  Při této cestě za poznáním  sebe sama není nic tabu a vše probíhá v souladu s vašimi přáními, pocity a hranicemi - jde se pouze tak daleko, jak se sami cítíte a co si dovolíte. 

  Vaše tělo i mysl se otevře novým podnětům a důvěře a tak další délku i četnost setkání si můžete s masérem dohodnout dle Vašich možností a cílů, kterých chcete dosáhnout.

  Co Vás čeká :

  • 3 hodinová transformační cesta 
  • v průběhu setkání je k dispozici ovoce, sladkosti, čaj nebo voda
  • v případě zájmu Vám povíme více o šamanských principech a technikách

  Cena :

  3 hodiny    -   3500,-.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

      

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   


  Kontakt

  eMAgency
  Nádražní 184 Ostrava
  732 360 760 denně od 10 - 20 hodin
  pokud zrovna nezvedáme telefon, pracujeme .... zavoláme zpět hned jak to bude možné ...