Přicházíme s nabídkou relaxace v podobě  intuitivních tantrických masáží ...

Přijměte pozvání do našeho masážního centra , kde zažijete slast, vzrušení a něhu smyslných tantrických masáží, kdy kombinujeme kvalitní klasické tantra masáže s profesionálními intimními masážemi a tak se Vám dostává pocitu komplexní péče a přijetí. Naše masáže poskytují hlubokou relaxaci, uvolnění a především krásný zážitek.

Ke smyslné masáži se může přidat i masáž prostaty a tím bude účinek ještě více intenzivní  a pokud máte rádi hravé BDSM tak si také přijdete na své.

Dokonce se u nás můžete naučit jak si zkvalitnit Váš intimní život a naučit se jak být lepším milencem ... :))

Na začátku návštěvy Vám bude nejdříve nabídnut šálek čaje... Během této siesty Vám krok po kroku bude vysvětleno, jak bude masáž probíhat a jaké prožitky můžete během masáže i po ní očekávat a také si společně dohodneme pravidla při masáži. Váš pocit bezpečí a důvěry jsou pro nás důležité...

Doteky při masáží jsou bezpečné a řídí se pouze Vaším přáním.. Na závěr si během relaxace chvilku odpočinete a budete si o svých prožitcích moci  pohovořit, kdy Vaše pocity jsou vítané s porozumněním...


Druhy nabízených masáží : 

Základní  tantrická masáž

Celotělová, pomalá, senzitivní masáž, prováděná s velkou vnímavostí a naladěním se  na Vás a Vaše tělo. Je  vhodná pro všechny, kterým chybí dotek a pohlazení. K masáži používáme kokosový , čokoládový ,mandlový a aloe vera olej, jejichž přirozená vůně a výborná vstřebatelnost do pokožky jsou jako stvořené k hýčkání a relaxaci. Obsahem ani cílem této masáže není masírování intimních partií .... tato masáž je v podstatě shodná s terapií vědomého doteku.

Intuitivní Tantra masáž 

Tantrická masáž harmonizuje všechny složky lidské bytosti – fyzickou, emocionální, duševní, duchovní.  Věnuje se všem částem lidského těla včetně intimit.

Při této masáži zbavuji tělo a duši zátěže, relaxuji Vaši mysl a přináším nová poznání o možnostech sexuality. Dotýkám se, objímám, hladím, pečuji, rozmazluji i vzrušuji s největší pozorností, láskyplnou  něhou.

Základem k uvolnění těla jsou běžné masérské techniky – thajské masáže, indické masáže, relaxační masáže atd. – prvořadé je, aby jste Vy, jako  klienti byli doteky  co nejrychleji a nejúspěšněji relaxováni ... Pouze uvolněným tělem pak může protékat více energie ...

Dala by se zde napsat celá stránka jak masáž probíhá - já dávám však přednost osobnímu přístupu . Proto před každou masáží nejprve následuje úvodní povídání si , kde Vám vše, co si přejete vědět vysvětlím .... 

Intimní Tantra masáž

Tato masáž je vedena s největší pozorností a něhou jako masáž intuitivní, ale je určena pro muže, kteří mají přespříliš sexuální energie, proto je při této masáži věnována hýždím a intimním partiím  intenzivnější a delší pozornost. Masáž může obsahovat masáž prostaty a anální masáž,což Váš prožitek ještě více umocní .... tyto techniky jsou v ceně masáže.

Při této masáži masérka také může zapojit více své tělo a masáž má potom nádech jemné a něžné erotiky , v rámci našich pravidel ... 

Čtyřruční Tantra masáž

Dopřejte si zážitek víceruční smyslné masáže, současně dvěma masérkami nebo v kombinaci s energií muže a ženy, a vychutnejte si množství nádherných dotyků na celém těle. Žádné místo na vašem těle nezůstane opomenuto.

Dokonalá harmonie a souhra masérek  u této masáže vám umožní plně se ponořit do prožívání slasti přítomného okamžiku. Zapomenete na vše okolo a budete vnímat jen doteky. Přinese vám novou radost a hluboké oživení těla i duše. Čtyřruční tantra masáže nabízíme pro muže i ženy.

Partnerská Tantra masáž

Partnerská tantrická masáž může být originálním svatebním darem pro čerstvě zamilované dvojice i příjemným  zpestřením pro stabilní páry. Dopřejte si luxusní zážitek, na který se nezapomíná!


Luxusní Tantra 

Luxusní tantra masáž  při níž zažijete to nejlepší z tantrické masáže a vychutnáte si dostatek času jen pro Vás. Nejdříve Vás čeká voňavá rituální koupel, kde Vás masérka uvolní masáží hlavy, uvolní ztuhlé trapezy a celkově Vás naladí na relax. Poté Vás zabalí do tantrického oděvu - sarongu a následuje uvolňující a smyslná masáž celého těla za pomoci orientálních vonných olejů, hebkých kožešinek, peříček i lávových kamenů . To vše, doplněno o reflexní masáž chodidel,  masáž hlavy, příjemnou masáž zadečku , vás dokonale připraví na  intimní masáž , která je přirozenou součástí tantrické masáže. Nechte se hýčkat! 


Tantrická masáž prostaty

Prostata je jednou z nejdůležitějších žláz v mužském těle, někdy bývá nazývána mužský G-bod. Je uložena uvnitř pánve a její masáž přináší hluboké a intenzivní prožitky, které jsou pro většinu mužů zatím neznámé. Její pravidelné masírování pomáhá předcházet problémům s prostatou a působí příznivě na akutní potíže. Doporučuje se také při nepravidelném sexuálním životě.

Masáž prostaty začíná z vnějšku, jako masáž hráze, tedy místa pod varlaty směrem k análnímu otvoru a pokračuje přímou masáží skrze anální otvor. Samozřejmý je citlivý přístup masérky a použití jemného masážního oleje nebo lubrikantu.

Tuto masáž lze objednat pouze v kombinaci s některou z našich nabízených masáží . Nelze ji tudíž objednat samostatně. 


Terapie vědomým dotekem

Doteková terapie je jemnou a pozvolnou cestou k vlastnímu tělu i emocím, vychází z principů taoismu, bio-energetiky, body-terapie a samo-léčení . Je to prožitková, velmi jemná masáž celého těla zaměřená na správné proudění životní ( tedy i sexuální ) energie. Zvyšuje tělesné uvědomění, prohlubuje prožívání emocí a kontakt s vlastním nitrem, uvolňuje fyzické a psychické napětí a bloky, odstraňuje bolesti v těle a pomáhá lépe porozumět vlastním tělesným reakcím.

Jedná se o velmi příjemnou a hluboce relaxační masáž, která zahrnuje u žen také tantrickou masáž prsou .... ale nezahrnuje masáž intimních míst ... 

Během této terapie vykonávají ruce ne nějakou mechanickou činnost, nýbrž s pomocí vědomých doteků dochází mezi dvěma lidmi k něčemu zvláštnímu: intenzivní komunikaci, pozornosti.

Dva lidé se spojují v jakousi jednotu. Tak může dojít k uzdravení. Naše ruce jsou při masáži ošetřujícím nástrojem. Zároveň jsou však rovněž mnohem víc. Dochází k intenzivní výměně vibrací mezi masérem a klientem.
 


 


 

 


Kontakt

EMAgency
Dr. Šmerala 1710/1
702 00 Moravská Ostrava a Přívoz
okres Ostrava-město, Moravskoslezský kraj
732 360 760
denně od 10 - 20 hodin
pokud zrovna nezvedáme telefon, pracujeme .... zavoláme zpět hned jak to bude možné ...

Od doteku k intimitě ...

Ona myje nádobí, on ho utírá. Ona vypere, on vyžehlí. Ona utře prach, on vynese odpadky. Společné chvíle ve vztahu se dají trávit všelijak. A někdy mohou být pro oba dva potěšením.

Pokud máte někdy pocit, že jsou muži opravdu z Marsu a ženy zase z Venuše, přihlaste se do kurzu pro páry, který jsem pro Vás připravila ...

Pro bližší info nás kontaktujte na uvedených kontaktech.

Dárkové poukazy vytvoříme dle Vašeho přání !!Chcete zasílat novinky do e-mailu ?

Vepište Váš email a klikněte na Odeslat