Druhy nabízených masáží : 

Základní  tantrická masáž

Nejjemnější masážní technika z tantrických masáží !! Je dokonce vhodná i pro děti, protože nezahrnuje nahotu ani masáž intimních míst. 

Pro svoji jemnost je vhodná i pro těhotné ženy a v podstatě pro každého , kdo by chtěl zkusit " něco nového " , ale zároveň cítí určité obavy z tantrické masáže .

Celotělová, pomalá, senzitivní masáž, prováděná s velkou vnímavostí a naladěním se  na Vás a Vaše tělo. Je  vhodná pro všechny, kterým chybí dotek a pohlazení. K masáži používáme kokosový , čokoládový ,mandlový a aloe vera olej, jejichž přirozená vůně a výborná vstřebatelnost do pokožky jsou jako stvořené k hýčkání a relaxaci. Obsahem ani cílem této masáže není masírování intimních partií .... tato masáž je v podstatě shodná s terapií vědomého doteku.

Ceník :

60 / 90 / 120 minut                       1200,- / 1700,- / 2200,-


Intuitivní Tantra masáž 

Tantrická masáž harmonizuje všechny složky lidské bytosti – fyzickou, emocionální, duševní, duchovní.  Věnuje se všem částem lidského těla včetně intimit.

Při této masáži zbavuji tělo a duši zátěže, relaxuji Vaši mysl a přináším nová poznání o možnostech sexuality. Dotýkám se, objímám, hladím, pečuji, rozmazluji i vzrušuji s největší pozorností, láskyplnou  něhou.

Základem k uvolnění těla jsou běžné masérské techniky – thajské masáže, indické masáže, relaxační masáže atd. – prvořadé je, aby jste Vy, jako  klienti byli doteky  co nejrychleji a nejúspěšněji relaxováni ... Pouze uvolněným tělem pak může protékat více energie ...

Dala by se zde napsat celá stránka jak masáž probíhá - já dávám však přednost osobnímu přístupu . Proto před každou masáží nejprve následuje úvodní povídání si , kde Vám vše, co si přejete vědět vysvětlím .... 

Ceník :

60 / 90 / 120 minut                       1500,- / 2200,- / 2900,-


Intimní Tantra masáž

Tato masáž je vedena s největší pozorností a něhou jako masáž intuitivní, ale je určena pro muže, kteří mají přespříliš sexuální energie, proto je při této masáži věnována hýždím, zadečku a intimním partiím  intenzivnější a delší pozornost . Masáž může obsahovat masáž prostaty a anální masáž, což Váš prožitek ještě více umocní .... tyto techniky jsou v ceně masáže.

Při této masáži masérka také může zapojit více své tělo a masáž má potom nádech jemné , něžné a smyslné erotiky , v rámci našich pravidel ... 

Ceník :

 60 / 90 / 120 minut                      2200,- / 2900,- / 3500,-


Čtyřruční Tantra masáž

Dopřejte si zážitek víceruční smyslné masáže, současně dvěma masérkami nebo v kombinaci s energií muže a ženy, a vychutnejte si množství nádherných dotyků na celém těle. Žádné místo na vašem těle nezůstane opomenuto.

Dokonalá harmonie a souhra masérek  u této masáže vám umožní plně se ponořit do prožívání slasti přítomného okamžiku. Zapomenete na vše okolo a budete vnímat jen doteky. Přinese vám novou radost a hluboké oživení těla i duše. Čtyřruční tantra masáže nabízíme pro muže i ženy.

Ceník :

90 / 120 / 150 minut                       3900,- / 4900,- / 5900,-


Partnerská Tantra masáž

Partnerská tantrická masáž může být originálním svatebním darem pro čerstvě zamilované dvojice i příjemným  zpestřením pro stabilní páry. Dopřejte si luxusní zážitek, na který se nezapomíná!

Ceník : 

90 / 120 / 150 minut                       3900,- / 4900,- / 5900,- 


Tantrická masáž prostaty

Prostata je jednou z nejdůležitějších žláz v mužském těle, někdy bývá nazývána mužský G-bod. Je uložena uvnitř pánve a její masáž přináší hluboké a intenzivní prožitky, které jsou pro většinu mužů zatím neznámé. Její pravidelné masírování pomáhá předcházet problémům s prostatou a působí příznivě na akutní potíže. Doporučuje se také při nepravidelném sexuálním životě.

Masáž prostaty začíná z vnějšku, jako masáž hráze, tedy místa pod varlaty směrem k análnímu otvoru a pokračuje přímou masáží skrze anální otvor. Samozřejmý je citlivý přístup masérky a použití jemného masážního oleje nebo lubrikantu.

Tuto masáž lze objednat pouze v kombinaci s některou z našich nabízených masáží . Nelze ji tudíž objednat samostatně. 

Ceník :

+ 500,- k vybrané masáži Tao sexuální masáž

Na rozdíl od tantrické masáže je taoistická masáž více technická a má přesně daný postup. Taoistická sexuální masáž používá stoletími prověřené tahy, jejichž cílem je postupné probuzení a pročištění energetických drah těla a zbavení mysli starostí a koloběhu myšlenek.

Během provádění přesně daného postupu tahů zůstává prostor pro vědomý dotek maséra, který svou přítomností přináší do těla léčivou energii. Tao  masáž nevede do bouřlivých forem vzrušení a jejím cílem není vyvrcholení. Naopak může vést k hlubšímu vědomému prožití energetického těla . Často vede k uvolnění emocí a uvědomění si vnitřní krásy, síly a energie. Tato jemná energetizující masáž je vhodná také pro starší klienty a těhotné ženy.

Tao sexuální masáž pro muže obsahuje techniku probouzení draka, kde se masíruje srdeční prstenec (žalud, uzdička). Muž se dostává uvolněně do své energie a tak může vnímat své vzrušení odlišně. Masáž penisu nesměřuje k ejakulaci, nicméně pokud je muž velmi citlivý a k vyvrcholení dojde, je to v pořádku. Ejakulací však muž ztrácí vybudovanou energii.

Taoistická sexuální masáž pro ženy obsahuje techniku probouzení ohnivé perly. Masíruje se zde perlička (klitoris). Žena je relaxovaná ve své energii a tak může vnímat vzrušení odlišně. Velmi citlivé ženy mohou zažít i orgasmus. 

Ceník :

60 / 90 / 120 minut                             2000,- / 2500,- / 3000,- Sexuální šamanismus 

Sexuální šamanismus je moderní koncept práce s tělem, myslí a sexualitou. 
Podstata sexuálního šamanismu spočívá v myšlence, že vnější svět a jeho chování vůči nám je pouze odrazem našeho vnitřního světa a našeho chování vůči sobě.  Skrze masáže , práci s tělem a myslí budeme vstupovat do vnitřního světa a měnit nefunkční vzorce chování, postojů či názorů . Cílem je pozitivnější prožívání života a nalézt cestu k sobě i druhým.

Zní Vám slovo " šamanismus " poněkud bláznivě, mysticky či moc ezotericky ? Šaman není nic jiného než léčitel či terapeut . To jen naše logická mysl má tendenci vše pojmenovávat a vysvětlovat . Zkusme tedy pro jednou vynechat logiku a popustit uzdu fantazii a vydat se na zážitkové dobrodružství !!

Pokud chcete žít život svých snů, který jste ještě nežili, budete muset udělat věci, které jste ještě nedělali !! :))


Božský milenec a božská milenka 

Při této šamanské masáži se  ponoříte do meditativního smyslného stavu , kde se spojíte se svojí duchovní polovičkou - božskou milenkou či milencem . My Vám budeme citlivými průvodci při postupném objevování Vaší šamanské dobrodružné cesty. 

Tato hluboce prožitková masáž začíná úvodním rituálem v sedě, při kterém budeme oděni v sarongu a který slouží k odhození zábran , navození důvěry a intimní atmosféry. Po rituálu se sarong odkládá a pracuje se v nahotě.

Následuje meditace a poté se postupně začne masírovat celé tělo od hlavy až po konečky prstů. Využíváme zde práci s energií, znalosti technik na uvolnění napětí a stresu. Končí se masáží intimních míst - pouze dle přání . Při této masáži není nic tabu a je řízena Vašimi přáními a pocity. 

Co Vás čeká : 

  • 2 hodinový rituál plný péče o Vaše tělo a duši
  • v rámci masáže je k dispozici ovoce, sladkosti, čaj či voda
  • v případě zájmu vám povíme více o šamanských principech a technikách

Cena :

120 minut / 3500,-


Šamanská cesta poznání 

Vydejte se s naší pomocí na dobrodružnou cestu poznání vlastního těla i duše. 

Tato cesta Vás přivede k vlastním zdrojům síly a energie, pomůže Vám odstranit fyzické i psychické bloky a tak nastolit vnitřní harmonii a rovnováhu.

My budeme jen citlivými empatickými průvodci a pomůžeme Vám porozumět sami sobě i lidem a situacím okolo Vás. Dáme Vám jednoduché nástroje jak pracovat s vnitřní energií a využívat ji ve svůj prospěch.

Průběh :

K pochopení Vaší situace využíváme povídání či práci se symboly tarotových karet.

Následuje vlastní šamanské dobrodružství , které začíná vědomou meditací a prací se záměrem a pokračuje energetickou masáží s využitím prvků tantry a taoismu, práci s dechem, pohybem a zvukem nebo relaxačních a uvolňujících technik. 

Výběr metody určuje masér na základě Vaší situace , cílů a záměru.

Při této cestě za poznáním  sebe sama není nic tabu a vše probíhá v souladu s vašimi přáními, pocity a hranicemi - jde se pouze tak daleko, jak se sami cítíte a co si dovolíte. 

Vaše tělo i mysl se otevře novým podnětům a důvěře a tak další délku i četnost setkání si můžete s masérem dohodnout dle Vašich možností a cílů, kterých chcete dosáhnout.

Co Vás čeká :

  • 3 hodinová transformační cesta 
  • v průběhu setkání je k dispozici ovoce, sladkosti, čaj nebo voda
  • v případě zájmu Vám povíme více o šamanských principech a technikách

Cena :

3 hodiny    -   3900,-.

Případné další setkání cena i délka dle dohody ... Bodywork - vědomá práce s tělem

Terapie vědomým dotekem

Doteková terapie je jemnou a pozvolnou cestou k vlastnímu tělu i emocím. Je to prožitková, velmi jemná masáž celého těla zaměřená na správné proudění životní  energie. 

Je v podstatě shodná se základní tantrickou masáží a stejně jako u ní se začíná úvodním rituálem pomocí kterého tělo energeticky uvolníme, rozdýcháme a připravíme na masáž.

Je vhodná pro všechny , kterým chybí dotek a něha a je také vhodná pro všechny vyčerpané a vystresované jedince , kteří potřebují v dnešní uspěchané době zpomalit a tím nabrat více energie a síly ... 

Během této terapie vykonávají ruce ne nějakou mechanickou činnost, nýbrž s pomocí vědomých doteků dochází mezi dvěma lidmi k něčemu zvláštnímu: intenzivní komunikaci, pozornosti.

Dva lidé se spojují v jakousi jednotu. Tak může dojít k uzdravení. Naše ruce jsou při masáži ošetřujícím nástrojem. Zároveň jsou však rovněž mnohem víc. Dochází k intenzivní výměně vibrací mezi masérem a klientem.

Při této masáži se nepracuje v nahotě a součástí není masáž intimních míst. 

Ceník :

60 / 90 / 120 minut                       1200,- / 1700,- / 2200,-


Bezdotekové terapie 

Tantrická masáž je úžasný a hluboký tělový rituál , který když je dobře vedený může léčit a transformovat anebo také velmi zranit pokud není veden bezpečným způsobem. A to se týká hlavně žen ....

Téměř každá žena by potřebovala transformační práci s tělem, ale jen proto že se nabízí v rámci “ tantry“ tak raději nepůjde nikam !! A to mě velmi mrzí . Ikdyž to chápu ... vždyť " Tantra " je dnes už v nabídce téměř všech erotických podniků , kde sice nikdo neví co to vlastně je , ale jelikož je to spojeno s intimní masáží, tak to všichni nabízí .... 

A proto jsem se rozhodla ,hlavně pro ženy ,vytvořit bezpečný přístup a prostor , který se skládá z individuálních potřeb každé klientky či klienta . 

Počet sezení se odvíjí od množství nezpracovaného traumatu v těle a dle přání klintky či klienta.

První setkání je pouze o povídání, léčení bez doteků a příprava těla na dotek. Ne každé tělo je doteku otevřeno, natož intimnímu. Obzvlášť pokud je v těle trauma, je velmi vhodné začít tímto jemným způsobem a zpracovat vše, co nás ruší, zatím bez doteku. Je zde možnost pro hlubší efekt využít metodu pro okamžité zpracování emocí, zvanou Poezie těla, či další metody a techniky vhodné pro posun stagnující energie v těle nebo jemnou formu regresní terapie .

Při dalších setkáních se postupuje velmi pomalu, pracuje se přes oděv, kde se postupně jde hlouběji a hlouběji. Využívá se kombinace práce s tělem, tlakových bodů a práce s energií a vedenými meditacemi.
Při každém ošetření nastane znatelný posun.
Zaměřujeme se na svaly, které zadržují mnoho hlubokého stresu, uvolňujeme energetická centra, nervový systém, bránici, hrudní koš,  hlavu a vše, co je potřeba.

Ceník :

60 minut                1000,- 


 


 


 

 


Kontakt

EMAgency
Dr. Šmerala 1710/1
702 00 Moravská Ostrava a Přívoz
okres Ostrava-město, Moravskoslezský kraj
732 360 760
denně od 10 - 20 hodin
pokud zrovna nezvedáme telefon, pracujeme .... zavoláme zpět hned jak to bude možné ...

Oblíbené odkazy

Od doteku k intimitě ...

Ona myje nádobí, on ho utírá. Ona vypere, on vyžehlí. Ona utře prach, on vynese odpadky. Společné chvíle ve vztahu se dají trávit všelijak. A někdy mohou být pro oba dva potěšením.

Pokud máte někdy pocit, že jsou muži opravdu z Marsu a ženy zase z Venuše, přihlaste se do kurzu pro páry, který jsem pro Vás připravila ...

Pro bližší info nás kontaktujte na uvedených kontaktech.

Dárkové poukazy vytvoříme dle Vašeho přání !!


Chcete zasílat novinky do e-mailu ?

Vepište Váš email a klikněte na Odeslat