Druhy nabízených masáží : 

Tantrické masáže 

Intuitivní Tantra masáž 

Tantrická masáž harmonizuje všechny složky lidské bytosti – fyzickou, emocionální, duševní, duchovní.  Věnuje se všem částem lidského těla včetně intimit.

Při této masáži zbavuji tělo a duši zátěže, relaxuji Vaši mysl a přináším nová poznání o možnostech sexuality. Dotýkám se, objímám, hladím, pečuji, rozmazluji i vzrušuji s největší pozorností, láskyplnou  něhou.

Základem k uvolnění těla jsou běžné masérské techniky – thajské masáže, indické masáže, relaxační masáže atd. – prvořadé je, aby jste Vy, jako  klienti byli doteky  co nejrychleji a nejúspěšněji relaxováni ... Pouze uvolněným tělem pak může protékat více energie ... 

Dala by se zde napsat celá stránka jak masáž probíhá - já dávám však přednost osobnímu přístupu . Proto před každou masáží nejprve následuje úvodní povídání si , kde Vám vše, co si přejete vědět vysvětlím .... 

Ceník :

60 / 90 / 120 minut                       1800,- / 2500,- / 3500,-

Cena za dárkový poukaz : 

60 / 90 / 120 minut                       1500,- / 2200,- / 3200,- 

 

Intimní Tantra masáž

Tato masáž je vedena s největší pozorností a něhou jako masáž intuitivní, ale je určena pro muže, kteří mají přespříliš sexuální energie, proto je při této masáži věnována hýždím, zadečku a intimním partiím  intenzivnější a delší pozornost . Masáž může obsahovat masáž prostaty a anální masáž, což Váš prožitek ještě více umocní .... tyto techniky jsou v ceně masáže.

Při této masáži masérka také může zapojit více své tělo a masáž má potom nádech jemné , něžné a smyslné erotiky , v rámci našich pravidel ... 

Ceník :

 60 / 90 / 120 minut                      2200,- / 2900,- / 4200,-

Cena za dárkový poukaz : 

60 / 90 / 120 minut                      1900,- / 2600,- / 3900,-

Partnerská Tantra masáž

Partnerská tantrická masáž může být originálním svatebním darem pro čerstvě zamilované dvojice i příjemným  zpestřením pro stabilní páry. Dopřejte si luxusní zážitek, na který se nezapomíná!

Ceník : 

90 / 120 / 150 minut                       4900,- / 6900,- / 7900,- 

Cena za dárkový poukaz : 

90 / 120 / 150 minut                       4500,- / 6500,- / 7500,- 

 

Tao sexuální masáž

Na rozdíl od tantrické masáže je taoistická masáž více technická a má přesně daný postup. Taoistická sexuální masáž používá stoletími prověřené tahy, jejichž cílem je postupné probuzení a pročištění energetických drah těla a zbavení mysli starostí a koloběhu myšlenek.

Během provádění přesně daného postupu tahů zůstává prostor pro vědomý dotek maséra, který svou přítomností přináší do těla léčivou energii. Tao  masáž nevede do bouřlivých forem vzrušení a jejím cílem není vyvrcholení. Naopak může vést k hlubšímu vědomému prožití energetického těla . Často vede k uvolnění emocí a uvědomění si vlastní síly a energie. Tato jemná energetizující masáž je vhodná také pro starší klienty a těhotné ženy.

Tao sexuální masáž pro muže obsahuje techniku probouzení draka, kde se masíruje srdeční prstenec (žalud, uzdička). Muž se dostává uvolněně do své energie a tak může vnímat své vzrušení odlišně. Masáž penisu nesměřuje k ejakulaci, nicméně pokud je muž velmi citlivý a k vyvrcholení dojde, je to v pořádku. 

Taoistická sexuální masáž pro ženy obsahuje techniku probouzení ohnivé perly. Masíruje se zde perlička (klitoris). Žena je relaxovaná ve své energii a tak může vnímat vzrušení odlišně. Velmi citlivé ženy mohou zažít i orgasmus. 

Ceník :

60 / 90 / 120 minut                             2000,- / 2500,- / 3500,- 

Cena za dárkový poukaz : 

60 / 90 / 120 minut                             1700,- / 2200,- / 3200,- 

 

 

Sexuální šamanismus 

Sexuální šamanismus je moderní koncept práce s tělem, myslí a sexualitou. 
Podstata sexuálního šamanismu spočívá v myšlence, že vnější svět a jeho chování vůči nám je pouze odrazem našeho vnitřního světa a našeho chování vůči sobě.  Skrze masáže , práci s tělem a myslí budeme vstupovat do vnitřního světa a měnit nefunkční vzorce chování, postojů či názorů . Cílem je pozitivnější prožívání života a nalézt cestu k sobě i druhým.

Zní Vám slovo " šamanismus " poněkud bláznivě, mysticky či moc ezotericky ? Šaman není nic jiného než léčitel či terapeut . To jen naše logická mysl má tendenci vše pojmenovávat a vysvětlovat . Zkusme tedy pro jednou vynechat logiku a popustit uzdu fantazii a vydat se na zážitkové dobrodružství !!

Pokud chcete žít život svých snů, který jste ještě nežili, budete muset udělat věci, které jste ještě nedělali !! :))

 

Božský milenec a božská milenka 

Při této šamanské masáži se  ponoříte do meditativního smyslného stavu , kde se spojíte se svojí duchovní polovičkou - božskou milenkou či milencem . My Vám budeme citlivými průvodci při postupném objevování Vaší šamanské dobrodružné cesty. 

Tato hluboce prožitková masáž začíná úvodním rituálem v sedě, při kterém budeme oděni v sarongu a který slouží k odhození zábran , navození důvěry a intimní atmosféry. Po rituálu se sarong odkládá a pracuje se v nahotě.

Následuje meditace a poté se postupně začne masírovat celé tělo od hlavy až po konečky prstů. Využíváme zde práci s energií, znalosti technik na uvolnění napětí a stresu. Končí se masáží intimních míst - pouze dle přání . Při této masáži není nic tabu a je řízena Vašimi přáními a pocity. 

Co Vás čeká : 

  • 2 hodinový rituál plný péče o Vaše tělo a duši
  • v rámci masáže je k dispozici ovoce, sladkosti, čaj či voda
  • v případě zájmu vám povíme více o šamanských principech a technikách

Cena :

120 minut / 3500,-

 

Šamanská cesta poznání 

Vydejte se s naší pomocí na dobrodružnou cestu poznání vlastního těla i duše. 

Tato cesta Vás přivede k vlastním zdrojům síly a energie, pomůže Vám odstranit fyzické i psychické bloky a tak nastolit vnitřní harmonii a rovnováhu.

My budeme jen citlivými empatickými průvodci a pomůžeme Vám porozumět sami sobě i lidem a situacím okolo Vás. Dáme Vám jednoduché nástroje jak pracovat s vnitřní energií a využívat ji ve svůj prospěch.

Průběh :

K pochopení Vaší situace využíváme povídání či práci se symboly tarotových karet.

Následuje vlastní šamanské dobrodružství , které začíná vědomou meditací a prací se záměrem a pokračuje energetickou masáží s využitím prvků tantry a taoismu, práci s dechem, pohybem a zvukem nebo relaxačních a uvolňujících technik. 

Výběr metody určuje masér na základě Vaší situace , cílů a záměru.

Při této cestě za poznáním  sebe sama není nic tabu a vše probíhá v souladu s vašimi přáními, pocity a hranicemi - jde se pouze tak daleko, jak se sami cítíte a co si dovolíte. 

Vaše tělo i mysl se otevře novým podnětům a důvěře a tak další délku i četnost setkání si můžete s masérem dohodnout dle Vašich možností a cílů, kterých chcete dosáhnout.

Co Vás čeká :

  • 3 hodinová transformační cesta 
  • v průběhu setkání je k dispozici ovoce, sladkosti, čaj nebo voda
  • v případě zájmu Vám povíme více o šamanských principech a technikách

Cena :

3 hodiny    -   3900,-.

Případné další setkání cena i délka dle dohody ... 

 

 Relaxační a energetické masáže

Relaxační olejová masáž

Velmi příjemná a osvěžující relaxační masáž, která harmonizuje tělo i mysl. Základem je " pomalost " , což vede k hlubokému vnitřnímu klidu , pohodě a stavu bez myšlenek . 

Cena :

60 / 90 / 120 minut            500,- / 700,- / 900,-

Reiki masáž

Masáž pomocí energie reiki není klasickou masáží. Jde o působení energií reiki na na energetická centra člověka - na čakry, energetické dráhy apod. a odstranění případných energetických bloků. Po dobu masáže oblečený klient pohodlně leží na zádech a snaží se uvolnit. Energie se však dostane i k těm, kteří mají s relaxací problémy a neumějí vypnout neustálý tok myšlenek.

Výsledkem je pocit naprostého uvolnění a klidu . Zlepšení psychiky, nastolení rovnováhy v těle a jelikož se automaticky spouští také samoléčící schopnosti těla, nejsilnější účinek trvá první 3 dny , následně pak 2 - 3 týdny .

Cena :

60 minut        500, 

Bodywork - vědomá práce s tělem

Terapie vědomým dotekem

Doteková terapie je jemnou a pozvolnou cestou k vlastnímu tělu i emocím. Je to prožitková, velmi jemná masáž celého těla zaměřená na správné proudění životní  energie. 

Je v podstatě shodná se základní tantrickou masáží a stejně jako u ní se začíná úvodním rituálem pomocí kterého tělo energeticky uvolníme, rozdýcháme a připravíme na masáž.

Je vhodná pro všechny , kterým chybí dotek a něha a je také vhodná pro všechny vyčerpané a vystresované jedince , kteří potřebují v dnešní uspěchané době zpomalit a tím nabrat více energie a síly ... 

Během této terapie vykonávají ruce ne nějakou mechanickou činnost, nýbrž s pomocí vědomých doteků dochází mezi dvěma lidmi k něčemu zvláštnímu: intenzivní komunikaci, pozornosti.

Dva lidé se spojují v jakousi jednotu. Tak může dojít k uzdravení. Naše ruce jsou při masáži ošetřujícím nástrojem. Zároveň jsou však rovněž mnohem víc. Dochází k intenzivní výměně vibrací mezi masérem a klientem.

Při této masáži se nepracuje v nahotě a součástí není masáž intimních míst. 

Ceník :

60 / 90 / 120 minut                       1200,- / 1700,- / 2200,-

 

Bezdotekové terapie 

Tantrická masáž je úžasný a hluboký tělový rituál , který když je dobře vedený může léčit a transformovat anebo také velmi zranit pokud není veden bezpečným způsobem. A to se týká hlavně žen ....

Téměř každá žena by potřebovala transformační práci s tělem, ale jen proto že se nabízí v rámci “ tantry“ tak raději nepůjde nikam !! A to mě velmi mrzí . Ikdyž to chápu ... vždyť " Tantra " je dnes už v nabídce téměř všech erotických podniků , kde sice nikdo neví co to vlastně je , ale jelikož je to spojeno s intimní masáží, tak to všichni nabízí .... 

A proto jsem se rozhodla ,hlavně pro ženy ,vytvořit bezpečný přístup a prostor , který se skládá z individuálních potřeb každé klientky či klienta . 

Počet sezení se odvíjí od množství nezpracovaného traumatu v těle a dle přání klintky či klienta.

První setkání je pouze o povídání, léčení bez doteků a příprava těla na dotek. Ne každé tělo je doteku otevřeno, natož intimnímu. Obzvlášť pokud je v těle trauma, je velmi vhodné začít tímto jemným způsobem a zpracovat vše, co nás ruší, zatím bez doteku. Je zde možnost pro hlubší efekt využít metodu pro okamžité zpracování emocí, zvanou Poezie těla, či další metody a techniky vhodné pro posun stagnující energie v těle nebo jemnou formu regresní terapie .

Při dalších setkáních se postupuje velmi pomalu, pracuje se přes oděv, kde se postupně jde hlouběji a hlouběji. Využívá se kombinace práce s tělem, tlakových bodů a práce s energií a vedenými meditacemi.
Při každém ošetření nastane znatelný posun.
Zaměřujeme se na svaly, které zadržují mnoho hlubokého stresu, uvolňujeme energetická centra, nervový systém, bránici, hrudní koš,  hlavu a vše, co je potřeba.

Ceník :

60 minut                1000,- 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kontakt

eMAgency
Nádražní 184 Ostrava
732 360 760 denně od 10 - 20 hodin
pokud zrovna nezvedáme telefon, pracujeme .... zavoláme zpět hned jak to bude možné ...