Chybí Vám něco ??...Tak to nejdřív darujte !!!

Každý z nás chce v životě něčeho dosáhnout , každý něco " CHCE ".... materiální hojnost, vysněného partnera, zdraví, uznání, spokojenost či obyčejné " štěstí ". Děláme co můžeme, aby jsme svého vysněného cíle dosáhli.....víc  na pracujeme na úkor osobního volna, čteme vše co se nám dostane pod ruku a začíná názvem " Jak..... ",vydatně zásobujeme farmaceutický průmysl a skupujeme všemožné doplňky stravy, plastičtí chirurgové nás mají " hodně rádi ", protože jsme ochotni podstoupit skoro cokoli ,co nás zatraktivní v domnění,že tím zvýšíme naše bonusové body k získání toho pravého či té pravé........ A ať děláme cokoli, někdy se nám zdá, že se nemůžeme pohnout z místa....

Proč?????

Protože o vše usilujeme jen sami pro sebe!!!!!

Zkuste si položit otázku , jak byste k tomu, co sami chcete mohli pomoci ostatním ??

Když  přestaneme lpět na tom, že vše chceme získat jen pro sebe, věci se častokrát začnou hýbat samy......

Chcete-li , aby Vás život obdaroval všemi svými dary, naučte se obdarovávat ostatní a upřímně jim přejte jen ty nejlepší věci v životě !!

Dokonce i jen " pouhá " myšlenka na dávání má dostatečnou moc ovlivnit ostatní.....

Pokud se Vám nedaří ve svém životě dosáhnout žádané změny, prostě se zaměřte na to, jak byste – teď a tady – mohli učinit změnu v životech ostatních......

Nejlepší způsob, jak tento proces začít, spočívá v rozhodnutí ,že pokaždé ,když se s někým setkáte, zároveň mu něco darujete..... Vůbec to nemusí představovat nějaký materiální předmět!!! Ale květina, kompliment, pochvala či jen prostý úsměv....dělá divy!!!!!

Nemateriální formy darů mají ve skutečnosti největší sílu!! Péče, pozornost, cit, uznání a láska - to je to nejcennější, co můžete dát a přitom Vás nic nestojí...... Stačí dotyčnému i poslat " tiché požehnání ", popřát mu štěstí, radost a hojnost na všech úrovních.....  Tento druh obdarovávání je velmi mocný !!!!!

Pokud jste ochotni, vzít si tuto radu k srdci a stanete se těmi , kteří začnou  dělat  pozitivní změny v životech ostatních lidí, můžete očekávat  změny i ve svém vlastním životě. Je totiž nevyhnutelné, že se dříve či později ta změna, kterou v tuto chvíli nejvíce hledáte, uděje i u Vás samotných. Protože, když dáš, tak dostaneš a co zaseješ, tak sklidíš.

Jak jednoduché....že !!!! :))


Kontakt

EMAgency
Dr. Šmerala 1710/1
702 00 Moravská Ostrava a Přívoz
okres Ostrava-město, Moravskoslezský kraj
732 360 760
denně od 10 - 20 hodin
pokud zrovna nezvedáme telefon, pracujeme .... zavoláme zpět hned jak to bude možné ...

Od doteku k intimitě ...

Ona myje nádobí, on ho utírá. Ona vypere, on vyžehlí. Ona utře prach, on vynese odpadky. Společné chvíle ve vztahu se dají trávit všelijak. A někdy mohou být pro oba dva potěšením.

Pokud máte někdy pocit, že jsou muži opravdu z Marsu a ženy zase z Venuše, přihlaste se do kurzu pro páry, který jsem pro Vás připravila ...

Pro bližší info nás kontaktujte na uvedených kontaktech.

Dárkové poukazy vytvoříme dle Vašeho přání !!Chcete zasílat novinky do e-mailu ?

Vepište Váš email a klikněte na Odeslat