Když se řekne tantrická masáž tak valná většina lidí - hlavně mužů - si představí vzrušující erotickou masáž s úžasným " happy endem "  anebo si lidé představí peříčka a kožešinky.. Proto muži chodí na " tantru " v hojném počtu a ženy téměř vůbec . A já se jim nedivím . Která žena chce přijít do cizího prostředí a po hodině kontaktu si nechat udělat masáž intimních partií? Takto ženská sexualita nefunguje. Žena potřebuje vybudovat důvěru v první řadě. A to někdy chvíli trvá.

Prozradím vám sladké tajemství . 

Tantrická masáž neexistuje. Nemá žádnou tradici a s Tantrou nemá nic společného. Tantra není masáž, ale životní styl.

Tantra je cesta k Bohu - ano vím, to slovo budí silné emoce , tak použijme třeba slovo vesmír, láska, vědomí, duše - skrze sexualitu.

Pro mne osobně Tantra znamená přijímat vše a všechny tak jak to je , bez hodnocení, posuzování nebo vytváření si domněnek - v rámci vlastních hranic. A pokud u toho přijímání zapomínáme na Boha - ok, vesmír, lásku, vědomí , duši - tak se tantra stane jen nástrojem instantního povrchního potěšení , které vede pouze k fyzickému uspokojení klienta. V tomto případě se málokdy stane, že u toho masérka vydrží dlouho aniž by skončila vyhořením anebo averzí vůči práci a mužům.

Zde u nás v republice většina tantra masérek provádí masáž naprosto stejným způsobem jak se naučily na kurzech - rituál ve stoje, horké žínky, peříčka, kožešinky, šimrání, hlazení, 10 minutová masáž intimních míst , konec. Pro ženy je to zcela jistě masáž velmi příjemná, mazlivá a pečující . Já sama ji provádím u žen obdobně , mimo intimní masáž, tu pouze se souhlasem. Jenomže 90% klientů tvoří muži a ti mají zcela jiné potřeby než být ovíváni peříčky , pokud to ovšem sami nechtějí. Dokonce se mužům někdy stává, že masérky jsou vyloženě " anti - mužské " - aby nevyhořely :)) - a v momentě kdy muž je otočen na záda a domnívá se, že už " konečně " dojde na masáž lingamu , projde nejdřív něžnou masáží obličeje , ušních lalůčků  a všech prstíků na rukou. Toto je fajn pro " ostřílené tantriky " , ale pro " normálního " chlapa je to celkem zkouška vůle a odolnosti. :))

Tantrická masáž je úžasná a hluboká věc když je vedena s láskou , úctou a respektem , kdy přes sexuální energii - u intimní masáže - máme dojít ... no k Bohu :)). 

Jednoduše řečeno - při tantrické masáži nedělejte nic, prostě nic, nic neočekávejte, nad ničím nedumejte, nic nepředstírejte . Jen si dovolte pustit veškerou kontrolu jak nad myslí tak nad tělem a jen si užívejte doteků a vnímejte co se děje ve vašem těle. Pokud vámi proudí vzrušení, tak se jen nechte unášet na vlnách rozkoše bez očekávání orgasmu , těch si v životě jistě ještě užijete :)) , a možná budete překvapeni kam až vás to vynese. 

Tantrická masáž v mém provedení je komunikací dvou duší na úrovni doteků. 

Mirka Slívová