Druhy nabízených masáží : 

Tantrické masáže 

Intuitivní Tantra masáž 

Tantrická masáž harmonizuje všechny složky lidské bytosti – fyzickou, emocionální, duševní, duchovní.  Věnuje se všem částem lidského těla včetně intimit.

Při této masáži zbavuji tělo a duši zátěže, relaxuji Vaši mysl a přináším nová poznání o možnostech sexuality. Dotýkám se, objímám, hladím, pečuji, rozmazluji i vzrušuji s největší pozorností, láskyplnou  něhou.

Základem k uvolnění těla jsou běžné masérské techniky – thajské masáže, indické masáže, relaxační masáže atd. – prvořadé je, aby jste Vy, jako  klienti byli doteky  co nejrychleji a nejúspěšněji relaxováni ... Pouze uvolněným tělem pak může protékat více energie ... 

Dala by se zde napsat celá stránka jak masáž probíhá - já dávám však přednost osobnímu přístupu . Proto před každou masáží nejprve následuje úvodní povídání si , kde Vám vše, co si přejete vědět vysvětlím .... 

Ceník :

60 / 90 / 120 minut                       1800,- / 2500,- / 3500,-

Cena za dárkový poukaz : 

60 / 90 / 120 minut                       1500,- / 2200,- / 3200,- 

Zvýhodněný balíček :

5 x 60 minut     7000,-

5 x 90 minut     10500,-

5 x 120 minut    15000,-

 

Intimní Tantra masáž

Tato masáž je vedena s největší pozorností a něhou jako masáž intuitivní, ale je určena pro muže, kteří mají přespříliš sexuální energie, proto je při této masáži věnována hýždím, zadečku a intimním partiím  intenzivnější a delší pozornost . Masáž může obsahovat masáž prostaty a anální masáž, což Váš prožitek ještě více umocní .... tyto techniky jsou v ceně masáže.

Při této masáži masérka také může zapojit více své tělo a masáž má potom nádech jemné , něžné a smyslné erotiky , v rámci našich pravidel ... 

Ceník :

 60 / 90 / 120 minut                      2200,- / 2900,- / 4200,-

Cena za dárkový poukaz : 

60 / 90 / 120 minut                      1900,- / 2600,- / 3900,-

Zvýhodněný balíček :

5 x 60 minut     9000,-

5 x 90 minut     12500,-

5 x 120 minut    17500,-

 

Partnerská Tantra masáž

Partnerská tantrická masáž může být originálním svatebním darem pro čerstvě zamilované dvojice i příjemným  zpestřením pro stabilní páry. Dopřejte si luxusní zážitek, na který se nezapomíná!

Ceník : 

90 / 120 / 150 minut                       4900,- / 6900,- / 7900,- 

Cena za dárkový poukaz : 

90 / 120 / 150 minut                       4500,- / 6500,- / 7500,- 

 

Tao sexuální masáž

Na rozdíl od tantrické masáže je taoistická masáž více technická a má přesně daný postup. Taoistická sexuální masáž používá stoletími prověřené tahy, jejichž cílem je postupné probuzení a pročištění energetických drah těla a zbavení mysli starostí a koloběhu myšlenek.

Během provádění přesně daného postupu tahů zůstává prostor pro vědomý dotek maséra, který svou přítomností přináší do těla léčivou energii. Tao  masáž nevede do bouřlivých forem vzrušení a jejím cílem není vyvrcholení. Naopak může vést k hlubšímu vědomému prožití energetického těla . Často vede k uvolnění emocí a uvědomění si vlastní síly a energie. Tato jemná energetizující masáž je vhodná také pro starší klienty a těhotné ženy.

Tao sexuální masáž pro muže obsahuje techniku probouzení draka, kde se masíruje srdeční prstenec (žalud, uzdička). Muž se dostává uvolněně do své energie a tak může vnímat své vzrušení odlišně. Masáž penisu nesměřuje k ejakulaci, nicméně pokud je muž velmi citlivý a k vyvrcholení dojde, je to v pořádku. 

Taoistická sexuální masáž pro ženy obsahuje techniku probouzení ohnivé perly. Masíruje se zde perlička (klitoris). Žena je relaxovaná ve své energii a tak může vnímat vzrušení odlišně. Velmi citlivé ženy mohou zažít i orgasmus. 

Ceník :

60 / 90 / 120 minut                             2000,- / 2500,- / 3500,- 

Cena za dárkový poukaz : 

60 / 90 / 120 minut                             1700,- / 2200,- / 3200,- 

Zvýhodněný balíček :

5 x 60 minut    8500,-

5 x 90 minut    11000,-

5 x 120 minut   16000,-

 

 

Sexuální šamanismus 

Sexuální šamanismus je moderní koncept práce s tělem, myslí a sexualitou. 
Podstata sexuálního šamanismu spočívá v myšlence, že vnější svět a jeho chování vůči nám je pouze odrazem našeho vnitřního světa a našeho chování vůči sobě.  Skrze masáže , práci s tělem a myslí budeme vstupovat do vnitřního světa a měnit nefunkční vzorce chování, postojů či názorů . Cílem je pozitivnější prožívání života a nalézt cestu k sobě i druhým.

Zní Vám slovo " šamanismus " poněkud bláznivě, mysticky či moc ezotericky ? Šaman není nic jiného než léčitel či terapeut . To jen naše logická mysl má tendenci vše pojmenovávat a vysvětlovat . Zkusme tedy pro jednou vynechat logiku a popustit uzdu fantazii a vydat se na zážitkové dobrodružství !!

Pokud chcete žít život svých snů, který jste ještě nežili, budete muset udělat věci, které jste ještě nedělali !! :))

 

Božský milenec a božská milenka 

Při této šamanské masáži se  ponoříte do meditativního smyslného stavu , kde se spojíte se svojí duchovní polovičkou - božskou milenkou či milencem . My Vám budeme citlivými průvodci při postupném objevování Vaší šamanské dobrodružné cesty. 

Tato hluboce prožitková masáž začíná úvodním rituálem v sedě, při kterém budeme oděni v sarongu a který slouží k odhození zábran , navození důvěry a intimní atmosféry. Po rituálu se sarong odkládá a pracuje se v nahotě.

Následuje meditace a poté se postupně začne masírovat celé tělo od hlavy až po konečky prstů. Využíváme zde práci s energií, znalosti technik na uvolnění napětí a stresu. Končí se masáží intimních míst - pouze dle přání . Při této masáži není nic tabu a je řízena Vašimi přáními a pocity. 

Co Vás čeká : 

  • 2 hodinový rituál plný péče o Vaše tělo a duši
  • v rámci masáže je k dispozici ovoce, sladkosti, čaj či voda
  • v případě zájmu vám povíme více o šamanských principech a technikách

Cena :

120 minut / 3500,-

 

Šamanská cesta poznání 

Vydejte se s naší pomocí na dobrodružnou cestu poznání vlastního těla i duše. 

Tato cesta Vás přivede k vlastním zdrojům síly a energie, pomůže Vám odstranit fyzické i psychické bloky a tak nastolit vnitřní harmonii a rovnováhu.

My budeme jen citlivými empatickými průvodci a pomůžeme Vám porozumět sami sobě i lidem a situacím okolo Vás. Dáme Vám jednoduché nástroje jak pracovat s vnitřní energií a využívat ji ve svůj prospěch.

Průběh :

K pochopení Vaší situace využíváme povídání či práci se symboly tarotových karet.

Následuje vlastní šamanské dobrodružství , které začíná vědomou meditací a prací se záměrem a pokračuje energetickou masáží s využitím prvků tantry a taoismu, práci s dechem, pohybem a zvukem nebo relaxačních a uvolňujících technik. 

Výběr metody určuje masér na základě Vaší situace , cílů a záměru.

Při této cestě za poznáním  sebe sama není nic tabu a vše probíhá v souladu s vašimi přáními, pocity a hranicemi - jde se pouze tak daleko, jak se sami cítíte a co si dovolíte. 

Vaše tělo i mysl se otevře novým podnětům a důvěře a tak další délku i četnost setkání si můžete s masérem dohodnout dle Vašich možností a cílů, kterých chcete dosáhnout.

Co Vás čeká :

  • 3 hodinová transformační cesta 
  • v průběhu setkání je k dispozici ovoce, sladkosti, čaj nebo voda
  • v případě zájmu Vám povíme více o šamanských principech a technikách

Cena :

3 hodiny    -   3900,-.

Případné další setkání cena i délka dle dohody ... 

 


 Relaxační a energetické masáže

Relaxační olejová masáž

Velmi příjemná a osvěžující relaxační masáž, která harmonizuje tělo i mysl. Základem je " pomalost " , což vede k hlubokému vnitřnímu klidu , pohodě a stavu bez myšlenek . 

Jsou použity některé techniky Tao i Tantra masáže k navození klidu, harmonie a vyrovnání energie v těle.

Tak jako u všech masáží, i zde pracuji s energií reiki což vede k většímu uvolnění, odstranění nežádoucích bloků jak fyzických, tak hlavně psychických a také se spouští samoléčící proces v těle což má za následek psychickou a fyzickou pohodu po několik dnů až týdnů...

Cena :

60 / 90 / 120 minut            500,- / 700,- / 900,-

Cena za dárkový poukaz :

60 / 90 / 120 minut            400,- / 600 ,- / 800,-

Zvýhodněný balíček :

5 x 60 minut   2000,-

5 x 90 minut   3000,-

5 x 120 minut  4000,-

 

Reiki masáž

Masáž pomocí energie reiki není klasickou masáží. Jde o působení energií reiki na na energetická centra člověka - na čakry, energetické dráhy apod. a odstranění případných energetických bloků. Po dobu masáže oblečený klient pohodlně leží na zádech a snaží se uvolnit. Energie se však dostane i k těm, kteří mají s relaxací problémy a neumějí vypnout neustálý tok myšlenek.

Výsledkem je pocit naprostého uvolnění a klidu . Zlepšení psychiky, nastolení rovnováhy v těle a jelikož se automaticky spouští také samoléčící schopnosti těla, nejsilnější účinek trvá první 3 dny , následně pak 2 - 3 týdny .

Cena :

60 minut        500, 

Zvýhodněný balíček :

5 x 60 minut   2000,-

 

Sensuální labužnická masáž

Sensuální , neboli smyslová masáž je hlavně pro ženy , které si chtějí vyzkoušet něco netradičního anebo by rády vyzkoušely tantrickou masáž, ale nechtějí se zcela svlékat a pracovat s intimními místy .

Celá masáž je pomalá i dynamická, plná zvratů a očekávání a je zaměřena na několikavrstevné rozvíjení smyslu pro požitek a potěšení z doteků...  jak pro klientku, tak i pro maséra samotného . Ten zde slouží jako zdroj dotekových informací pro klientku a také jako moment překvapení, co a jak lze vše vnímat a jak se lze cítit.

K masaži se využívají hedvábné šátky, peříčka, kožešinky, nehty a jiné pomůcky. Pracuje se s různými typy hmatů a doteků, kombinují se různé techniky, ale také se pracuje masážemi živými zvuky a vibracemi.  Můžete se těšit i na peeling ,masáž obličeje a hlavy , škrabkání a vonné olejíčky. Tato masáž vás učí vnímat své tělo, rozvíjí smysl pro požitek z doteku.

To vše zakončené tibetskými mísami, šamanským bubnem nebo zvonkohrou.

Cena :

60 / 90 / 120 minut            1200,- / 1800,- / 2400,-

Cena za dárkový poukaz :

60 / 90 / 120 minut            1000,- / 1600,- / 2200,-

Zvýhodněný balíček :

5 x 60 minut                     5000,-

5 x 90 minut                     7500,-

5 x 120 minut                   10000,-      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kontakt

eMAgency
Nádražní 184 Ostrava
732 360 760 denně od 10 - 20 hodin
pokud zrovna nezvedáme telefon, pracujeme .... zavoláme zpět hned jak to bude možné ...

Kurz smyslné Tantra masáže 

Jednodenní workshop pro zvídavé laiky , kteří chtějí obohatit svůj intimní život ...

 

5.7.2019 od 10 - 16 hodin

 

Pro info a rezervaci využijte uvedených kontaktů.

Akce pro max. 6 osob.

 

Cena : 

Jednotlivci   1990,-

Pár               3490,-